• Mesačný príspevok za pobyt žiaka v ŠKD

oznamujeme Vám, že na základe rozhodnutia obecného zastupiteľstva obce Obyce – VZN obce č. 5/2022 od 01. januára 2023 výška mesačného príspevku na čiastočnú úhradu nákladov na činnosti školského klubu detí zriadeného Obcou Obyce je 6 € za jedno dieťa navštevujúce školský klub detí pri Základnej škole Obyce.

Príspevok sa uhrádza vopred do desiateho dňa príslušného kalendárneho mesiaca, ktorý predchádza kalendárnemu mesiacu, za ktorý sa príspevok uhrádza.

• Všetkovedko

• Celoslovenská vedomostná súťaž Všetkovedko je určená žiakom 2. - 4. ročníka. Aj naši žiaci dostali príležitosť zabojovať  o titul najmúdrejšieho medzi najbystrejšími.

30. novembra 2022 ukázalo 7 žiakov, čo už vedia o svete, ako dobre sa naučili čítať a ako si vedia poradiť s netradičnými otázkami.

Lilien Elizabeth Zacharová, Ivo Rubaninský z 2. ročníka, Jakub Krajčovič z 3. ročníka, Diana Kováčová, Radoslav Halás a Eliška Rybanská zo 4. ročníka získali diplom s titulom Všetkovedkov učeň.

Filip Fides z 3. ročníka sa zaradil medzi 30 % najúspešnejších, získal titul Všetkovedko.

Srdečne blahoželáme!

• V dňoch 7. až 11. novembra 2022 sa uskutočnila informatická súťaž iBobor.

Do tejto súťaže sa z našej školy zapojilo 35 žiakov z 2. – 9. ročníka, ktorí súťažili vo svojich kategóriách.

V kategórii „Drobec“ súťažilo 5 žiakov, v kategórii „Bobrík“ 8 žiakov, v kategórii „Benjamín“ 12 žiakov a v kategórii „Kadet“ 10 žiakov.

Srdečne blahoželáme úspešným riešiteľom:

Hana Rubaninská v kategórii „Bobrík“,

Anetta Šabová, Liliana Gašparíková, Adela Minárová v kategórii „Kadet“.