• Súťaž "Maľované Slovensko"

• Milí rodičia, žiaci, kamaráti, známi!

Pomôžte našej škole ZŠ Obyce vyhrať výpočtovú techniku od Lidla.
            Aj vďaka vášmu hlasu môžeme vybaviť našu školu modernými notebookmi i desktopmi, monitormi i kamerami a ďalšou technikou v hodnote až 15 000 eur. Stačí nakupovať v Lidli a zbierať balíčky nálepiek „Slovenskô ako maľované“. Vo vnútri nájdete kartičku s hlasovacím kódom, s ktorým môžete od 2. mája do 30. júna 2022 zabojovať za našu školu na stránke https://malovaneslovensko.lidl.sk/
            Ďakujeme za každý hlas!
            Kód, ktorý bude v balíčku, zaregistrujte na stránke alebo nám ich môžete doniesť do školy, vhodiť do poštovej schránky na budove školy, príp. poslať odfotený cez správu alebo e-mailom a my ho zaregistrujeme.

ĎAKUJEME!

• Riaditeľ Základnej školy, Školská 289, Obyce oznamuje, že podľa § 150 ods. 5 zákona č. 245/2008 Z. z. o výchove a vzdelávaní (školský zákon) a o zmene a doplnení niektorých zákonov udeľuje  žiakom 6. – 9. ročníka Základnej školy, Školská 289, Obyce dňa 18. mája 2022 riaditeľské voľno z dôvodu organizačného zabezpečenia Testovania 5.

Žiaci 1. – 4. ročníka budú mať vyučovanie do 11:25 hod.

Mgr. Jozef Horváth, riaditeľ školy

• Slávik Slovenska 2022

• Dňa 10. mája 2022 sa v koncertnej sále v ZUŠ v Zlatých Moravciach konal jubilejný 30. ročník súťaže v speve ľudových piesní - Slávik Slovenska. Súťažilo sa v troch kategóriach. V prvej kategórii súťažili žiaci 1. - 3. ročníka, v druhej  žiaci 4. - 6. ročníka a v tretej žiaci 7. - 9. ročníka. Našu školu v tejto súťaži reprezentovali: Lilien Elizabeth Zacharová z 1. ročníka a Adrián Minár, žiak 5. ročníka. Na hudobnom nástroji ich doprevádzal žiak 8.  ročníka - Alex Petrovič. Súťažiaci svojím speváckym výkonom reprezentovali nielen našu školu, obec, ale predovšetkým dokázali, že majú vzťah k ľudovým piesňam.

Ďakujeme im za odprezentovaný výkon v okresnom kole.

• Minifutbal žiakov a žiačok 1. stupňa základných škôl

• Dňa 29. apríla 2022 sa na ihrisku ZŠ Mojmírova v Zlatých Moravciach konal turnaj 23. ročníka McDonald‘s Cup 2021/2022 v minifutbale žiakov a žiačok 1. stupňa ZŠ. Našu školu reprezentovali žiaci a žiačky 2. a 3. ročníka. Z 2. ročníka Jakub Fides, Sebastián Gregor, Tamara Ondrejmišková. Z 3. ročníka Martin Garaj, Michael Minár, Amália Minárová, Nela Minárová a Andreas Šurda. Svoje futbalové schopnosti a zručnosti si naše družstvo zmeralo v skupine so žiakmi a žiačkami ZŠ Mojmírova v Zlatých Moravciach, ZŠ Pribinova v Zlatých Moravciach a ZŠ Tesárske Mlyňany. Aj napriek vynaloženému úsiliu, odhodlaniu, sa našim žiakom nepodarilo postúpiť.

Našim malým futbalistom ďakujeme za reprezentáciu školy.

• Plavecký výcvik 4. trieda

• V dňoch 25. - 29.4.2022 sa žiaci 4. triedy zúčastnili denného plaveckého výcviku. Žiaci sa v príjemnom prostredí Relax Centrum Tlmače zoznámili so základnými plaveckými štýlmi, zdokonalili už osvojené schopnosti a užili si veľa zábavy.