• Návod na život...

• 1.               Uvedomte si, že veľká láska a veľké skutky zahrňujú veľké riskovanie.

2.               Ak prehráte, poučte sa prečo sa tak stalo.

3.               Držte sa troch R:

·                           rešpekt k sebe

·                           rešpekt k druhým

·                           responsibility – zodpovednosti za svoje činy

4.               Pamätajte s, že ak niekedy nedosiahnete to, čo chcete, môže to byť vlastne      šťastie.

5.               Naučte sa pravidlá, aby ste vedeli ako ich správne porušiť.

6.               Nedovoľte, aby malé problémy, zrušili veľké priateľstvá.

7.               Ak si uvedomíte, že ste urobili chybu, hneď ju napravte.

8.              Každý deň buďte chvíľu sami.

9.              Otvorte svoju náruč zmene, ale nevzdajte sa svojich hodnôt.

10.          Pamätajte si, že mlčanie je niekedy najlepšia odpoveď.

11.          Žite dobrý a čestný život.

12.          Milujúca atmosféra Vašej domácnosti je základom Vášho života.

13.          Podeľte sa o svoje poznatky. Je to spôsob ako dosiahnuť nesmrteľnosť.

14.          Buďte jemní k Zemi.

15.          Jedenkrát v roku sa vyberte niekam, kde ste nikdy neboli.

16.          Posudzujte svoj úspech na základe toho, čoho ste sa museli vzdať, aby ste

ho dosiahli.

Zdroj: Priestor pre život [sk]